Wspólnie wypracujemy Twój sukces

Pomożemy Ci we wszystkich obszarach działalności Twojego wymarzonego lokalu gastronomicznego

Skontaktuj się z nami

Stworzenie strategii i biznes planu

Przekształcimy Twój koncept na kompletny plan sukcesu Twojej restauracji: opracujemy biznes plan, przeanalizujemy silne strony, okazje, ryzyka i zagrożenia, dostarczając fundament rozwoju Twojego biznesu. Oprzemy się na dokładnych analizach rynkowych i naszym doświadczeniu w zarządzaniu lokalami gastronomicznymi.

Wsparcie w kompletowaniu zespołu

Wspólnie zrekrutujemy nową kadrę, pomożemy w przeprowadzeniu szkoleń oraz przygotujemy materiały do przyszłych rekrutacji. Doradzimy, jakich obowiązków i kwalifikacji poszukiwać w kandydatach.

Kreacja strategii marketingowej

Nasz dział marketingu przygotuje szczegółową strategię marketingową w kanałach online i offline. Strategia zawierać będzie wszystkie punkty styczności klienta z Twoją marką: od szyldu, poprzez stronę internetową i social media, aż do projektu menu czy ulotek.

Transformacja cyfrowa Twojego biznesu

Podpowiemy Ci, w jaki sposób procedury w Twojej restauracji mogą zostać zautomatyzowane przy użyciu nowoczesnego oprogramowania. Wskażemy i pomożemy we wprowadzeniu cyfrowych narzędzi zarządzania wszystkimi obszarami operacyjnymi: menu, dostawami, food costem, systemami POS.

Redakcja dokumentacji, umów i procedur

Opracujemy dla Ciebie dokumenty operacyjne standaryzujące pracę na wszystkich stanowiskach. Przygotujemy również odpowiednią dokumentację HACCP na potrzeby Sanepidu i innych urzędów.

Audyt działalności operacyjnej istniejącego lokalu

Obiektywna inspekcja działalności lokalu często okazuje się kluczowa w poprawnej identyfikacji potrzeb i problemów. Poprowadzimy go w dwóch wariantach: zewnętrznym ("tajemniczy klient", analiza opinii) oraz wewnętrznym (audyt ekspercki procesów, rewizja P&L). Jeśli trzeba, pomożemy wyciągnąć konstruktywne wnioski i stworzyć plany naprawcze, tak by w pełni wykorzystać potencjał Twojej restauracji.